פרסום בשלטי חוצות (ואיך זה קשור למקרנים שלנו?)

כיום נחרוג ממנהגנו ונשתף אתכם במידע קצת אחר. זה נכון שברוב המקרים אנו כותבים לכם על הדרכים להשתמש בציוד הגברה ותאורה או בגנרטורים, אבל לפעמים צריך קצת לגוון.

ישנם לקוחות שמעוניינים לדעת עוד, ויש לנו ידע שאנחנו יכולים לחלוק. אז למה לא?


הניסיון מלמד כי כשבוחנים אפשרויות לפרסום שלטי חוצות מחירים ועלויות הופכים להיות רלוונטיים במיוחד. במיוחד לכל מי שרוצה לבלוט בנקודות מרכזיות ברחבי הארץ. עם זאת, יש הבדל בין שילוט חוצות במרכז ובפריפריה – בעוד גם על נתיבי איילון למשל קיימים פערים של עשרות אחוזים בין מחירי שלטים מסוימים. ההוכחה לכך היא המחיר הגבוה יחסית של פרסום שילוט חוצות בגשר ההלכה וזה הזמן לבדוק במה בדיוק מדובר.


כשמדובר על פרסום שלטי חוצות מחירים נקבעים לפי מיקום וגודל

הקיר בגשר ההלכה הוא היקר ביותר בישראל בגלל שילוב בין גודל ומיקום. אף על פי שקיימים מתחמי שילוט גדולים ממנו ואף על פי שהשטח שלו עומד על 630 מ"ר "בלבד", הוא ממוקם בנקודה אסטרטגית שאותה כמעט כל מובילי דעת הקהל בארץ רואים מדי יום. במילים אחרות, שילוט חוצות בגשר ההלכה משלב בצורה אידיאלית בין מיקום וגודל ולכן הוא מבוקש.


מה כוללות עלויות פרסום בשלטי חוצות?

שאלה לא פחות מעניינת היא מה מקבל מי שמפרסם שילוט חוצות בגשר ההלכה ומסכים לשלם את המחיר הנקוב עבורו. בין היתר, מסתבר שתחת פרסום שלטי חוצות, מחירים ועלויות כוללים הפקה, ביטוח, אגרות לעירייה ועוד. היות ונכון להיום מותר לפרסם רק על קירות במיקומים שמשקיפים לכבישים עירוניים או אופי עירוני למחצה, העירייה היא למעשה חלק בלתי נפרד ממקבלי ההחלטות ונותני האישורים.


החשיבות של מתקני שילוט על קירות ענק

שילוט חוצות בגשר ההלכה מחייב עמידה בסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות. הדרך לעמוד בסטנדרטים הללו ולפרסם את השלטים בלי לסכן את הרכבים או את העוברים והשבים היא להשתמש במתקני שילוט ייעודיים.


כמו כן, מתקנים אלו מתוחזקים על ידי חברת הפרסום וגם זה מגולם בתוך המחיר החודשי. מעבר לכך, כדאי לדעת שיש חברות פרסום שמתמחות רק בשילוט חוצות ולכן הן גם מחזיקות במתקנים הנדרשים.

לסיכום, הנושא של פרסום שלטי חוצות מחירים ועלויות מעניין הרבה בעלי עסקים כי הוא מאפשר להם לייצר בולטות בשטח הציבורי. אם לוקחים את גשר ההלכה כדוגמה, מבינים שמדובר בהוצאה משתלמת שמגלמת בתוכה גם את עלויות האחזקה הנלוות.מסך ענק להשכרה


איך זה קשור למקרנים?

אנו שמחים להיות בין היחידים שמחזיקים מסך ענקי להקרנה. המסך הזה נותן הרגשה כאילו יש לכם שלט חוצות גדול בחצר הבית, ועליו אתם מקרינים את משחק הכדורגל, הסרט או כל מה שתחפצו בלבכם. אם תרצו, אנו נגיע עד אליכם הביתה עם המסך הענק + מערכת ההגברה, ותוכלו להרגיש כאילו אתם בתוך המגרש. וזה מתקשר לשלטי חוצות כי גם במגרש הכדורגל יש כאלה. אהבתם?

65 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול